Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Enca Haxhia krahason veten me Christian Grey. Për çfarë vallë?

Enca Haxhia krahason veten me Christian Grey. Për çfarë vallë?
February 15
17:53 2017

Filmin e shumëpërfolur “Fifty Shades Darker” nuk mund të mos e shihte edhe këngëtarja e njohur Enca Haxhia.

Mbrëmjen e djeshme ajo ka postuar në Snapchat një pjesë të filmit ku në ekran ishte Christian Grey. Sigurisht që Enca nuk është  e vetmja femër që e bëri për vetë Grey, por veç kësaj ajo ka bërë edhe një krahasim.

“Grey është tipi im”,- shkruan me pak fjalë Enca bashkangjitur me foton. Por nuk e dimë me saktësi nëse Grey është tipi i Encës në seks apo si personalitet./Blitz.al/

Komento
Shperndaje