Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Emrat më të çuditshëm që yjet botërorë u kanë vendosur fëmijëve të tyre

April 20
14:31 2016

 

Për yjet, emrat e çuditshëm për fëmijët e tyre janë një trend. Sa më të çuditshëm, aq më mirë. Gwyneth Paltrow dhe Chris Martin e quajtën  fëmijën e tyre Apple, po ashtu John Legend dhe Chrissy Teigen e quajtën vajzën e tyre Luna Simone. Duhet thënë se mund të quhet sezon i hapur për emra të papritur e të pazakontë  fëmijësh. Fillimisht mund t’ju duken qesharakë, por mund të ndodhë të gjeni veten në ta. Kështu, shfletoni galerinë dhe zbuloni emrat më të çuditshëm të fëmijëve, prindërit e të cilëve gëzojnë popullaritetin që mund ta kthejë qesharaken në modë.

Shperndaje