Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Emina Çunmulaj ka një mesazh për të gjitha nënat…

August 11
17:45 2016

Pak minuta më parë, Emina Çunmulaj ka postuar në Instagram një foto me vogëlushen e saj.  Modelja shfaqet duke ushqyer vajzën me qumësht gjiri.

Fotos, Emina i ka bashkangjitur një shkrim, ku thotë: “Mëngjesi im i bukur. Ushqyerja me gji nuk është diçka që duhet ta fshehim. Ne duhet të jemi të bekuar që nëna natyrë na ka dhënë këtë aftësi. Unë nuk do t’ia ndaloj qumështin e gjirit vajzës time  deri në momentin që të kem aftësi”.

Shumë nëna, të famshme ose jo, i ushqejnë fëmijët e tyre me qumësht gjiri, por jo të gjitha marrin guximin të shpërndajnë foto nga këto momente në rrjetet sociale./Blitz.al/

emina

Share