Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Emily Ratajkowski, foto seksi si kurrë më parë

Emily Ratajkowski, foto seksi si kurrë më parë
November 16
09:17 2016

Modelja dhe aktorja amerikane Emily Rajtakowski ka publikuar disa foto në llogarinë e saj personale në Instagram, ku shfaq format e saj të mrekullueshme. Emily nuk i zhgënjen fansat e saj zakonisht dhe këtë herë nuk ka bërë përjashtim.

Këto janë disa prej fotove që modelja ka shpërndarë për ndjekësit e saj. /Blitz.al/

emily

emily-5

emily-6

emily-4

emily-3

Komento
Shperndaje