Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Elita Rudi në një lidhje të re! I dashuri, një nga reperat më të njohur…

Elita Rudi në një lidhje të re! I dashuri, një nga reperat më të njohur…
October 23
09:15 2016

Moderatorja e “Elite Zone”, Elita Rudi është shfaqur përkrah të dashurit të ri, i cili gjithashtu është një figurë e njohur për publikun. Sipas Indeks Online, prezantuesja  ka qenë në shoqërinë e reperit Gjiko në aeroportin e Stambollit.

Përmes disa fotografive shihet se Elita dhe Gjiko kanë vendosur të pushojnë pak ditë së bashku dhe në një moment ata janë fotografuar të kapur për dore në radhët e aeroportit.

Moderatorja e njohur ka qenë në një lidhje me futbollistin Bekim Balaj, por kohët e fundit u fol se gjithçka mes tyre kishte përfunduar./Blitz.al/

e3 e1 e2

Shperndaje