Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Elita Rudi gëzohet për herë të dytë…

Elita Rudi gëzohet për herë të dytë…
November 09
19:45 2016

Moderatorja Elita Rudi ka postuar një foto shumë të veçantë në Instagram.

Ajo është bërë teze për herë të dytë dhe ndihet shumë e lumtur për këtë, kështu që ka vendosur ta ndajë gëzimin e saj me ndjekësit në Instagram.

Në foton me mbesën e porsalindur shkruan:

“U bëra për herë të dytë teze falë motrës sime që po ma mbush jetën me lumturi, ndjenjë më të bukur në botë nuk ka. Zoti na bekoi me engjëllin Ohana, të cilën e emërova unë”.

Elita tregon se i ka vendosur emrin mbesës së saj. Ajo ka zgjedhur një emër me kuptim të veçantë Ohana, që në kulturën hawaii-ane do të thotë “familje”./Blitz.al/

elita

 

Komento
Shperndaje