Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Elita Rudi: Ermali po mundohet të më bindë që të martohem…

Elita Rudi: Ermali po mundohet të më bindë që të martohem…
October 07
16:34 2016

Moderatorja e “Elite Zone”, Elita Rudi është një nga figurat më simpatike të televizionit në Kosovë. Elita poston shpesh në rrjete sociale foto nga jeta e përditshme, por njëkohësisht duke mos treguar shumë gjëra rreth jetës së saj private. Në postimin e saj të fundit të Instagram, moderatorja shfaqet në krah të Ermal Mamaqit në biznesin e tij të fustaneve të nusërisë. Elita shkruan se Ermali po mundohet ta bindë që të martohet.

“Ermal Mamaqi po mundohet të më bindë që të martohem. Si thoni ju?”- shkruan Elita.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për ndonjë intervistë. Mos ndoshta duhet të mendojmë për ndonjë lajm të rëndësishëm në jetën e Elitës?/Blitz.al/

@ermalmamaqiofficial po mundohet te me bind qe te martohem ?Si thoni ju??

A photo posted by Elita Rudi (@elita.rudi) on

Komento

Shperndaje