Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Elia Zaharia: Kjo dasmë, kujtim i bukur për shqiptarët!

Elia Zaharia: Kjo dasmë, kujtim i bukur për shqiptarët!
October 09
15:57 2016

Aktorja Elia Zaharia ditën e djeshme kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me Princin Leka II. Tashmë  Elia quhet Princesha e Shqiptarëve dhe dasma e saj me princin ka qenë në vëmendjen e të gjithëve.

Vetëm pak orë pas ceremonisë, aktorja ka postuar foton e parë nga dasma. Nëse të gjithë prisnit një deklaratë dashurie atëherë do të surprizoheni. Dedikimi i parë pas martesës nga Elia shkon për… shqiptarët. Për Elian është e rëndësishme që dasma e saj të mbetet një kujtim i bukur për Shqipërinë dhe shqiptarët.

“Shpresoj që kjo dasmë të mbesë në mendje dhe shpirt një kujtim i bukur për Shqipërinë dhe shqiptarët!”- shkruan Elia në Instagram./Blitz.al/

eli

Komento
Shperndaje