Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Eli Fara acarohet me Ermal Mamaqin: S’ke punë ti me vajzën time!

Eli Fara acarohet me Ermal Mamaqin: S’ke punë ti me vajzën time!
June 16
23:33 2018

Duke qenë se sezoni i “Xing me Ermalin” ka përfunduar, moderator ka shfaqur mbrëmjen e djeshme në ekran disa prej of recorderave të intervistave të tij. Një ndër to ishte edhe intervista me këngëtaren e njohur Eli Fara.

Ermali ka nisur fjalinë duke thënë:  “Eli Fara ka një vajzë shumë atraktive ka shumë fansa në Instagram…”, por këngëtara e ka ndërprerë duke i thënë: “S’ke punë me vajzën time ti, vazhdo me pyetjen tjetër. Lere sa fansa ka, vazhdo me pyetjen tjetër.

Eli nuk ka dashur të flasë për vajzën e saj Marinën, kështu që e ka ndërprerë Ermalin duke mos dashur ti përgjigjet pyetjes së tij. Më pas të dy kanë qeshur duke e kthyr situatën me plot humor./Blitz.al/

Komento
Shperndaje