Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Elhaida Dani për herë të parë si…

Elhaida Dani për herë të parë si…
November 23
19:30 2016

Përpara disa kohësh, Elhaida Dani lajmëroi se do të luante rolin e Esmeraldës në shfaqjen “Notredame De Paris”.

Këngëtarja ka treguar nëpërmjet një fotoje në Instagram se sot do të ngjitet për herë të parë në skenën e Pallatit të Kongreseve në Paris.

Në këtë foto ajo është në dhomat e zhveshjes duke u bërë gati për rolin e Esmeraldës. Elhaida ka shkruar se sonte është shfaqja e parë dhe u uron fat të gjithëve.

Gjithashtu edhe ne i urojmë suksese Elhaidës në këtë rol të rëndësishëm që i është besuar!/Blitz.al/

elhaida

Shperndaje