Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Eldora, ish-banorja e “Big Brother 6”, në një pritje të ëmbël

June 22
14:26 2016

Eldora Koçi, ish-banore e “Big Brother 6”, po shijon jetën  me partnerin e së shpejti do të bëhet nënë.

Historia e saj në “reality show” pati një impakt të madh te publiku. Eldora vuan nga sëmundja e talasemisë dhe e ka të nevojshëm transfuzionin e gjakut dy herë në javë.  Pas eksperiencës në “Big Brother”, Eldora ka vazhduar jetën e saj e siç dhe shihet në foto shumë shpejt do të sjellë në jetë një fëmijë.

Shperndaje