Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Ekskluzive) Xheni dhe Bernardi kapen mat në aeroport

(Ekskluzive) Xheni dhe Bernardi kapen mat në aeroport
June 06
12:10 2017

Një nga çiftet më të dashura për publikun nga “Big Brother” ka lënë Shqipërinë ditën e sotme.

Në një foto të siguruar nga Blitz.al mund të shihet Xheni dhe Bernardi në aeroport dhe nga tabela në hyrje mund të dallohet edhe për ku janë nisur: Torino.

Mesa dimë ne, prindërit e Xhenit jetojnë në Itali dhe me shumë mundësi çifti i famshëm po shkon për t’i takuar.

Por gjithsesi, një gjë të tillë mund ta mësojmë në ditët në vijim. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje