Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Ekskluzive) Stine së shpejti “baba simpatik”

(Ekskluzive) Stine së shpejti “baba simpatik”
April 17
14:40 2016

Ditët e fundit po qarkullon një thashethem që ka të bëjë me kantautorin Stine dhe faktin që ai së shpejti do të bëhet baba. Blitz.al ka bërë të mundur të vërtetojë se ky lajm nuk është më thashethem. Burime të sigurta pranë kantautorit Stine konfirmojnë që ai dhe e dashura e tij së shpejti do të bëhen prindër. “Nga muzika nuk ka asgjë të re për momentin, nga jeta personale po. Stine do të bëhet baba”,- ka thënë ky burim ekskluzivisht për Blitz.al.

Ne i urojmë më të mirat në jetë duke dëshiruar që ky lajm i bukur të jetë burim frymëzimi për të tjera hite në karrierën e kantautorit Nesti Duka apo siç e njohim të gjithë Stine.

Etiketimet
Shperndaje