Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Ekskluzive) Seldi flet për ndarjen nga e dashura prej 4 vitesh, Dafina

(Ekskluzive) Seldi flet për ndarjen nga e dashura prej 4 vitesh, Dafina
June 24
12:12 2016

Seldi i ka dhënë fund lidhjes 4-vjeçare me të dashurën e tij, Dafinën. I kontaktuar nga Blitz.al këngëtari ka thënë se ata nuk janë më bashkë dhe  janë ndarë me konsensus.

“Mesa duket, çdo gjë e ka një fillim dhe një mbarim. Tani dua t’i përkushtohem karrierës 100%, duke mos menduar për asgjë tjetër”,- ka treguar ai.

Për arsyet e tyre dhe me mirëkuptim të plotë, çifti ka vendosur ta përfundojë këtë lidhje të bukur dashurie. Për Seldin e  rëndësishme është karriera e tij, duke hedhur pas krahëve atë që ka ndodhur.

Vajza,tani  Seldi është single dhe i gjithi për ju.

seldi-3

 

Etiketimet
Vip
Shperndaje