Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Ekskluzive) Reagon Sara Kapo: Ja e vërteta e postimit tim!

(Ekskluzive) Reagon Sara Kapo: Ja e vërteta e postimit tim!
October 22
17:56 2016

Një postim i bërë mbrëmjen e djeshme nga Sara Kapo hodhi dyshimet se kishte lidhje me drejtuesit e “Top Show Magazine” për shkak të zëvendësimit në panelin e opinionistëve nga Albana Osmani e Ervin Kurti.

whatsapp-image-2016-10-22-at-09-41-00

Ajo ka treguar për Blitz.al se ai postim nuk ishte për drejtuesit e “Top Show”: “Nuk e kam me drejtuesit e “Top Show”. Jam larguar duke mbajtur marrëdhënie shumë të mira me ta, ndaj u ndjeva pak e detyruar t’ju shkruaja një mesazh, sepse nga një portal kalon te tjetri dhe bëhet qimja tra”.

Sara Kapo dhe Valer Kolnikaj ishin dy opinionistët e parë të sezonit të ri të “Top Show Magazine”, eksperienca e të cilëve zgjati shumë pak pasi u zëvendësuan nga Albana Osmani dhe Ervin Kurti. /Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje