Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Ekskluzive) Reagon Afërdita Dreshaj: “Agoni, një psikopat që imagjinon”

(Ekskluzive) Reagon Afërdita Dreshaj: “Agoni, një psikopat që imagjinon”
June 04
19:56 2016

Vetëm pak minuta më parë Agon Amiga ka pranuar tradhtinë e shumëpërfolur me këngëtaren/modele, duke e quajtur Afërditën shkaktare të ndarjes së tij nga bashkëshortja (lexo këtu).

E kontaktuar nga Blitz. al, Afërdita ka thënë se i vjen shumë për të qeshur me atë ç’ka thënë Agoni. Këngëtarja për momentin ndodhet në SHBA dhe javën tjetër do të vijë në Shqipëri, kjo e ka bërë të mos jetë e informuar për intervistën e Agonit dhe ta mësojë lajmin pikërisht nga ne. Megjithatë, bukuroshja nuk ka dashur të flasë gjatë për këtë temë, sepse për të është një kapitull i mbyllur, E vetmja gjë që ka për të thënë në lidhje me këtë histori është: “Agoni është një psikopat që imagjinon. Ai është i sëmurë”.

Etiketimet
Vip
Shperndaje