Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(EKSKLUZIVE) Pse Joleza braktisi Apartamentin?

(EKSKLUZIVE) Pse Joleza braktisi Apartamentin?
April 21
13:01 2016

Ka bërë bujë statusi i Julian Dedës për largimin e Joleza Kokës pak minuta, para se të fillonte shfaqja në Apartamentin 2XL. Nisur nga  versioni i Julian Dedës (lexo ketu), Blitz.al ka kontaktuar me kryetaren e FRESH-it për të kuptuar arsyet e këtij largimi që la spektaklin pa të ftuar. Joleza nuk ka dashur të flasë në lidhje me këtë histori dhe ka preferuar ta kalojë duke mos dhënë një përgjigjie konkrete.

“Dje e lexova statusin e Julian Dedës, kur më kontaktuat ju, por nuk dua të jap asnjë prononcim. Gjithsesi faleminderit që më kontaktuat personalisht”

Mesa duket Joleza do t’i japë peshë gjërave më të rëndësishme siç janë projektet e reja në FRESH dhe jo kotësirave që marrin vëmendje kaq të madhe mediatike.

Etiketimet
Shperndaje