Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Ekskluzive) Olta Gixhari sërish single

(Ekskluzive) Olta Gixhari sërish single
May 28
15:45 2016

Gjatë muajve të fundit është folur për lidhjen e Olta Gixharit me Xhek Nasufin dhe faktin që ata kanë diferencë moshe. Pavarësisht të gjitha fjalëve që qarkulluan, çifti shfaqej shumë i lumtur në krahët e njëri-tjetrit. Por mesa duket, marrëdhënies së tyre, papritur e pa kuptuar, i ka ardhur fundi.

Miq të Xhekut konfirmojnë për Blitz.al se çifti është ndarë pak javë më parë. Sipas të njëjtave burime, ndjenja ka mbaruar nuk do të ketë rikthim. Madje Xheku ka fshirë të gjitha fotot që kishte postuar në rrjetet sociale me bukuroshen Olta Gixhari.

Komento
Etiketimet
Shperndaje