Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Ekskluzive) Florjan Binaj, baba për herë të dytë!

(Ekskluzive) Florjan Binaj, baba për herë të dytë!
June 09
20:06 2016

Polici i famshëm i “Portokalli”-së ka një arsye më shumë për të qënë i lumtur. Ai do të bëhet baba për herë të dytë.

Ka qenë vet aktori Florjan Binaj i cili ka treguar ekskluzivisht për Blitz.al se ai dhe bashkëshortja e tij bukuroshe Sadina, janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Ai gjithashtu na ka zbuluar detajin se fëmija që presin është djalë.

Mesa duket çifti simpatik ka zgjedhur mënyrën më të bukur për të bërë të lumtur Krenën e tyre të vogël, e cila në muajin shtator mbush 2 vjeç.

Blitz.al i uron familjes Binaj shumë lumturi!

 

Etiketimet
Shperndaje