Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Ekskluzive) Flet miku i Cozman: Lajmi për shtatzëninë e Tunës nuk është i vërtetë!

(Ekskluzive) Flet miku i Cozman: Lajmi për shtatzëninë e Tunës nuk është i vërtetë!
October 23
18:09 2016

Lajmi për shtatzëninë e Tunës ka pushtuar të gjitha portalet shqiptare dhe ato kosovare. Blitz.al ka tentuar të kontaktojë me Tunën dhe Cozman, por të dy protagonistët nuk janë prononcuar për këtë fakt.

Por ne kemi kontaktuar gjithashtu edhe me njërin nga miqtë e ngushtë të reperit, edhe ai pjesë e labelit “Babastars”, i cili na ka thënë se ky lajm nuk është aspak i vërtetë.

“Cozman nuk ka ndërmend të reagojë pasi ky lajm nuk është aspak i vërtetë”, – thotë reperi i njohur për Blitz.al. /Blitz.al

Shperndaje