Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Einxhel Shkira: “Pse duhet të jesh e lidhur për të bërë seks?”

Einxhel Shkira: “Pse duhet të jesh e lidhur për të bërë seks?”
February 21
18:24 2019

Një ndër të ftuarat e puntatës së radhës në Thumb të Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut, do të jetë dhe moderatorja Einxhel Shkira. Nga promoja e publikuar, shohim një rrëfim në bar mbi eksperiencën e saj të saponisur në “E diell”, por edhe jetën personale.

Madje ajo ka bërë një deklaratë që nuk shprehet nga shumica e njerëzve. Einxhel mendon se për të kryer marrëdhënie seksuale nuk ka nevojë të jesh e lidhur:

“Njerëzit mendojnë se unë bëj vetëm qejf, dal edhe pi…”

Në momentin që Aulona shprehet se njeriu ka nevojë dhe të bëjë seks, Einxhel ndërhyn vetëm me këtë përgjigje:

“Po pse duhet të lidhesh për të bërë atë gjë?”

Për të parë gjithçka është folur për këtë temë, por edhe më shumë na mbetet të presim të shtunën orën 17:00 në ekranin e ABC News.
/Blitz.al/

Komento
Shperndaje