Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Maskohet Marina, trembet Getoari…

Maskohet Marina, trembet Getoari…
October 29
17:55 2016

Ka qenë Era Istrefi ajo që ka zgjedhur filtrat e Snapchat-it për të uruar Halloween-in, por më pas duket se janë “infektuar” edhe personazhe të tjerë të showbiz-it.

Edhe moderatorja Marina Vjollca ka provuar një ndër filtrat e Snap-it për Halloween, por këtë herë  është mbesa e saj, Jori, ajo që i poston foton në Insta Stories.

Çifti i përfolur i momentit duket se po argëtohet në rrjetet sociale këtë shtunë, ndonëse nuk e dimë ende nëse do ta festojnë prej vërteti këtë festë dhe jo virtualisht./Blitz.al/

ma

 

Shperndaje