Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Edhe Erion Veliaj ka një ves të keq

Edhe Erion Veliaj ka një ves të keq
September 17
20:02 2016

Çdo njeri ka veset e tij, disa të mira, disa jo. Këtë gjë ka treguar edhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.

Në intervistën 60 sekonda në “Prive”, mes shumë përgjigjesh, kryebashkiaku ka treguar për veset e tij të mira dhe të këqija.

“Vesi im më i keq është që ha thonjtë, më i miri është se jam perfeksionist më shumë seç duhet”,- ka thënë ai duke buzëqeshur./Blitz.al/

Shperndaje