Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Edhe Dafina Zeqiri si këta personazhe nuk i reziston tundimit…

August 22
10:31 2016

Greqia është një nga shtetet me turizmin më të zhvilluar dhe ishujt e tij janë të mbipopulluar çdo vit nga turistët. Këtë vit Santorini ka qenë një nga destinacionet  e preferuara të personazheve të showbizzit shqiptar.

Bukuria e këtij vendi ka tërhequr  vëmendjen e bukurosheve shqiptare si  Luana Vjollca, Viola Spiro, Çiljeta Xhilaga, Arbana Osmani, Afërdita Dreshaj dhe së fundi këngëtarja Dafina Zeqiri. Përmes fotove në “ Insta Story”, Duffy ka ndarë me fansat momente nga pushimet pas një sezoni veror me koncerte.  Shfletoni galerinë dhe shihni disa nga fotografitë që këto personazhe kanë postuar në rrjete sociale./Blitz.al/

Komento
Shperndaje