Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E vërteta e operacioneve plastike për Marina Vjollcën, flet doktori i VIP-ave

E vërteta e operacioneve plastike për Marina Vjollcën, flet doktori i VIP-ave
November 23
10:06 2017

Doktori i VIP-ave i cili tashmë është bërë një personazh i njohur ka publikuar në Instgramin e tij një foto me moderatoren Marina Vjollca. Skerdi Faria është një ndër konkurentët e spektaklit “C’est la vie”  i cili drejtohet pikërisht  nga nusja e Kosovës.

Në media është diskutuar shumë në qoftë se moderatorja ka operacione plastike apo jo por doktori ka hedhur poshtë gjithçka duke i dhënë një përgjigjie të gjithë skeptikëve. Në postimin e tij ai ka shkruar:

“Kush thotë që Marina ka bërë operacione estetike ja thyej brinjët me këmbët e karriges… Smirushat shhhhtttt! Vë putrën në zjarr që është TOTALISHT BIO”, përfundon Skerdi plot humor.

E kur këtë e thotë një doktor, mund të themi se është më e besueshme /Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje