Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E tha vetë, Roza Lati po mendon të bëjë një beb!

E tha vetë, Roza Lati po mendon të bëjë një beb!
December 06
14:44 2018

Sigurisht që kur flasim për Roza Latin në mendje kemi vajzën e sinqertë dhe pa komplekse si në ekran poashtu edhe në jetën e saj private. Ajo vetëm pak orë më parë ka postuar në profiling e saj në Instagram një foto ku duket e ulur në një bar kafe dhe nga pellushi që ka veshur ngjan sikur e ka barkun e fryrë.

Ajo duke u bazuar tek kjo i ka bashkangjitur fotos edhe një shkrim ku shprehet:

Si dukem këtu….sikur jam shtatzënë… dhe meqë unë kam rënë në dashuri për të 700-tën herë me të njëjtin person… po mendoj seriozisht ta bëj një beb se më shkoka mesa po shoh këtë foto, si mendoni ju? Ta nis me një çun apo një goc?

Mirë Roza meqë e ke vendosur na trego kur mund të kemi diçka të re.

/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje