Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E sigurt! Taylor Swift dhe Calvin Harris janë ndarë!

E sigurt! Taylor Swift dhe Calvin Harris janë ndarë!
June 02
09:50 2016

Mbani frymën dhe qetësohuni! Tashmë duhet ta harroni idenë e dasmës përrallore të Calvin Harris dhe Taylor Swift.

Burime fillimisht për “People” treguan se çifti ishte në një krizë, por më pas është konfirmuar për “Billboard”  se Taylor dhe Harris janë ndarë pas 15 muajsh lidhjeje.

Arsyet se pse “Talvin” i ka dhënë fund marrëdhënies së tyre të përfolur janë akoma të panjohura… deri sa Taylor të publikojë albumin e ri. Megjithatë, burimi ka thënë se Calvin kishte filluar të humbte interesin përgjatë muajve të fundit dhe po përpiqej të mos shkëputej menjëherë nga kjo lidhje.

Taylor dhe Calvin festuan njëvjetorin e lidhjes në mars të këtij viti dhe premtuan një dasmë përrallore këtë verë. Që prej marsit të vitit 2015 ata kanë qenë një nga çiftet më të komentuar në mediat botërore.

Si nuk patën një herë sukses në lidhje këta të dy?

Komento
Etiketimet
Shperndaje