Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“E shtrenjta” e Klajdit ka ditëlindjen

“E shtrenjta” e Klajdit ka ditëlindjen
March 15
23:05 2017

15 marsi është një datë shumë e veçantë për Klajdi Harunin sepse përkon me ditëlindjen e nënës së tij.

Ai ka publikuar në rrjetet sociale një foto me nënën dhe vëllain, ku bashkangjitur ka bërë edhe urimin për të.

“Gëzuar e shtrenjta ime e paç jetën plot shëndet e shpirtin plot dashuri”- shkruan Klajdi.

Rikujtojmë se këngëtari duket shumë i lidhur me familjen e tij pasi shpeshherë publikon foto të tyret në rrjetët sociale.

Nënës së Klajdit, i urojmë edhe 100 vite të lumtura pranë bijve të saj!/Blitz.al/

Komento
Shperndaje