Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E pyesin se përse nuk e tregon bashkëshortin, Adelina Tahiri jep përgjigjen e sinqertë

E pyesin se përse nuk e tregon bashkëshortin, Adelina Tahiri jep përgjigjen e sinqertë
July 13
17:26 2018

Që nga momenti që lidhja e tyre u bë publike, martesa e deri më sot Adelina Tahiri është përpjekur ta mbajë sa më larg rrjeteve sociale bashkëhsortin e saj Serjoza Markov.

Ndjekësit janë bërë shpeshherë kuriozë të dië më shumë për biznesmenin maqedonas por fotot në çift kanë munguar në profilin e këngëtareve dhe madje dhe në fotot që ka hedhur fytyra e të shoqit është gjithnjë e fshehur. Pikërisht për këtë gjë e ka pyetur një ndjekëse Adelinën, se përse ajo zgjedh që të mos publikojë foto të të shoqit.

Kur do na tregosh burrin?”,- pyet ndjekësi.
“Se mora për ju e mora për vete :)”,- është përgjigjur këngëtarja duke treguar kështu se nuk i pëlqen që ta ndajë bashkëshortin me askënd madje as në fotografi./Blitz.al/

Komento
Shperndaje