Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E premtja seksi e Nora Istrefit…

E premtja seksi e Nora Istrefit…
November 12
14:14 2016

Këngëtarja seksi Nora Istrefi i ka dhuruar vetes një ditë relaksi. Këtë të premte ajo nuk e ka kaluar në një mbrëmje koncertore, por ka preferuar ta kalojë me familjarët e saj.

“E premtja është e imja”,- shkruan këngëtarja e hitit “Sa t’kom dasht” në këto foto që ka postuar në profilin e saj në Facebook.

Ky fustan i zi dhe kjo peliçe e bardhë, kombinuar perfekt me këpucët “nude”, e tregojnë Norën shumë seksi dhe nxjerrin në pah format e saj perfekte fizike./Blitz.al

Shperndaje