Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E papritura ndodhi! Ndahen Xheni dhe Benardi?

E papritura ndodhi! Ndahen Xheni dhe Benardi?
May 19
20:06 2017

Ishte një nga çiftet më simpatike në shtëpinë e “Big Brother” dhe sot, pasi kanë dalë, numërojnë shumë fansa të cilët i ndjekin hap pas hapi në çdo gjë që po bëjnë.

Në rrjete sociale çifti dukej më i dashuruar se kurrë dhe madje ata u takuan edhe me familjet e njëri-tjetrit. Por vetëm pak më parë ne të Blitz.al kuptuam se si Benardi ashtu edhe Xheni i kanë fshirë fotot me njëri-tjetrin dhe madje Benardi nuk e ndjek më të dashurën e tij në Instagram.

Të jetë ky fundi i lidhjes së tyre apo ka ndodhur ndonjë debat i vogël dhe ata kanë vendosur të bëjnë kapriço të tilla, që brenda shtëpisë i kishin shumë të zakonshme? Sidoqoftë, ne shpresojmë të mos jenë ndarë përfundimisht! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje