Blitz

 Breaking News

E papritur, modelja e njohur shqiptare takon Selena Gomez-in

E papritur, modelja e njohur shqiptare takon Selena Gomez-in
May 15
18:47 2019

Mbrëmjen e djeshme zyrtarisht ka ngritur siparin Festivali i 72 i Kanës dhe pjesmarrës kanë qenë disa nga figurat më të njohura të kinematografisë e jo vetëm. Ata parakluan në tapetin e kuq dhe dukejne tyre mund ta shihni duke klikuar

Por për herë të parë në një eveniment kaq të rëndësishem ka marrë pjesë edhe modelja e njohur shqiptare Heidi Lushtaku. Ajo ka arritur të takojë disa nga yjet botërorë e ndër ta edhe një prej personazheve më të bujshëm të showbizit pikërisht Selena Gomez.

Ka qenë vetë Haidi e cila ka postuar një foto në Instagramin e saj ku shihet teksa i jep një puthje aktores dhe këngëtares së njohur. Modelja e njohur ka marrë pjesë në “Miss Zvicra 2013” ku pati edhe famën e saj më të madhe. Për të gjithë ata që nuk e dinë Heidi Lushtaku  është bashkëshortja e boksierit të njohur  Haxhi Krasniqit.

 

Share