Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E papritur, ish-bashkëshorti i dukeshës Meghan Markle sapo u martua me trashëgimtaren e 200 milionë $

E papritur, ish-bashkëshorti i dukeshës Meghan Markle sapo u martua me trashëgimtaren e 200 milionë $
October 10
22:08 2018

Përpara disa muajsh, në vëmendjen e të gjithëve ishte Meghan Markle dhe dasma mbretërore.  Ndërsa sot, është pikërisht ish-bashkëshorti i saj, Trevor Engleson. Ata kanë qenë të martuar për 2 vjet, derisa u ndanë në 2013.

Ai është martuar me të dashurën e tij prej një viti, Tracey Kurland. Sipas Daily Mail, ceremonia u organizua në Hidden Hills, në Kaliforni. Ishte një event i vogël, intim, shumë ndryshe nga dasma e Meghan Markle.

Në fakt, detaj interesant është fakti që Tracey është nutricioniste e njëkohësisht, trashëgimtare e shumës prej 200 milionë dollarësh. Paska ditur të zgjedhë Trevor! /Blitz.al/

View this post on Instagram

Meghan Markle’s ex-husband Trevor Engelson marries dietitian whose father is worth £150million . Meghan Markle's ex husband has had his own fairytale ending after marrying an heiress worth £150million five months after she wed Prince Harry, The Sun reports. Trevor Engelson, who was married to the Duchess of Sussex for two years, wed nutritionist Tracey Kurland, 32, the daughter of a multi-millionaire banker in a low-key ceremony on Saturday night. The wedding was held at a private home in exclusive Hidden Hills, California, the same affluent suburb of Los Angeles where Kim Kardashianand Kanye West live, Daily Mail reports. Engelson, a film producer, 41, popped the question to Kurland in California's Napa Valley in June, two weeks after his ex-wife, 32, married Prince Harry, 34. . #trevorengleson #traceykurland #meghanmarkle #wedding #akoredeonline

A post shared by Korede (@akoredeonline) on

Komento
Shperndaje