Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E pabesueshme por e vërtetë! Rona Nishliu ndryshon përgjithmonë

April 28
23:18 2016

rona nishliu

rona nishliu
Picture 1 of 1

Ndoshta mendoni se nuk ka se çfarë t’ju habisë më në botën tonë të showbizit, sepse personazhet tanë janë bërë disi të parashikueshëm. Por ka dhe përjashtime, si ky vendim i çmendur i Rona Nishliut.

Mos u alarmoni, por na duhet t’ju themi se Rona Nishliu nuk I ka më flokët rrasta që e bënin të dallohej në një turmë plot me njerëz. Po, është e vërtetë duket se pas 13 vitesh me atë model flokësh, këngëtarja që na pozicionoi krenar në top 5 e të gjitha kohërave në Eurovizion, më në fund ka hequr dorë prej atij modeli flokësh kurajoz dhe të çuditshëm. Ronën nuk do mund ta shihni më me flokët e gjatë, stil xhamajkan e topuzin e madh mbi kokën e saj. Në vend të tyre ajo do të jetë një femër me flokët e shkurtra, natyrale, e zakonshme por me të njëjtën buzëqeshje si gjithnjë. Nëse vetëm do jua thoshim, nuk do na besonit. Kjo është Rona Nishliu, ndryshe!

Komento
Shperndaje