Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E mbani mend kriminelin hot? Nuk do ta besoni si duket tani

June 26
18:47 2016

#Basketball

Iu kujtohet Jeremy Meeks, apo jo? Krimineli hot, fotografia e të cilit u shndërrua në virale në 2014-n, kohë kur ishte i burgosur. Ai ka bërë së fundmi me dije se ndodhet në “arrest shtëpie”.

E ndërkohë që shlyen dënimin duke qëndruar në shtëpinë e tij në Kaliforni së bashku me familjen, Meeks vazhdon të merret me modeling dhe të shfrytëzojë mundësitë që i ofrohen. Mjafton ta ndiqni në Instagram për të mësuar më tepër rreth tij.

Komento
Etiketimet
Shperndaje