Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E kishit parë ndonjëherë kryeministrin Rama si në këtë foto?

August 04
10:29 2016

Vetëm pak minuta më parë, kryeministri Edi Rama ka postuar një foto me mbishkrimin #photooftheday. Bëhet fjalë për një foto mjaft të veçantë, ku protagonisti kryesor është i vogli Zaho.

E teksa Zaho po rritet, babi Edi poston shpesh momente me të. Në foton më të fundit, ai shihet teksa luan në breg me të birin, larg impenjimeve qeveritare. Vetëm pak ditë më parë, Zaho festoi 1-vjetorin e lindjes. /Blitz.al/

Shperndaje