Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E keni vënë re edhe ju detajin që ka ndryshuar në profilin e Alketa Vejsiut?

E keni vënë re edhe ju detajin që ka ndryshuar në profilin e Alketa Vejsiut?
April 17
13:25 2018

Alketa Vejsiu është një ndër personazhet më të preferuara të ekranit tashmë për vite me radhë dhe nuk ka diskutim që profli i saj në publikun shqiptar është ndër më profesionalët. Por në këtë artikull nuk do të flasim për profesionalizmin e Alketës sepse këtë të fundit e ka treguar sukesi i saj u vazhdueshëm me projektet televizive që i besohen.

Sot do të flasim pak për look-un e saj dhe mënyrën se si ka vendosur të kombinohet çka na ka bërë përshtypje ne të Blitz.al. Alketa gjithnjë ka preferuar që mos të “zhvishet” në skenë dhe as mos të tregojë hiret e saj. Megjithatë, kohëve të fundit kemi vënë re një ndryshim, Alketa po preferon çdo ditë e më tepër të jetë më seksi dhe në fakt mendojmë se edhe ky lloj stili pak më ndryshe nga natyra e saj e cila është shfaqur gjithë këto vite, i shkon për shtat.

Më poshtë do ju tregojmë disa postime të sajat në Instagram të cilat konfirmojnë idenë tonë se Alketa e muajve të fundit ka qenë më seksi se zakonisht, në veshje dhe në atë që amerikanët e quajnë “attitude” (ose sjellje).

Mbrëmjet e fundit në “Në kurthin e Piter Pan” Alketa ka vendosur të ketë një dekolte më të hapur.

Pas pak Live @nekurthinepiterpan

A post shared by TV & EVENT DESIGN & PRODUCTION (@alketavejsiu) on

Një set fotografik i saji nga shtatri i cili nuk zbulon shumë, port ë lë ta zhvillosh imagjinatën.

Foto duke marrë poza më sensuale se sa “casual” që ajo preferonte më parë:

Ja dhe ky kërcim mjaft seksi në një festë ku ka marrë pjesë…

#hotncold #party #partytime @classav_events Dance Dance Dance!

A post shared by TV & EVENT DESIGN & PRODUCTION (@alketavejsiu) on

Dhe siç ajo e thotë vetë në këtë postim: “Të qenit njësoj fillon e bëhet e mërzitshme!”

It gets boring being normal😜🙈🙈 @camila_cabello Havana

A post shared by TV & EVENT DESIGN & PRODUCTION (@alketavejsiu) on

Komento

Shperndaje