Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“E kam vetë një p***, nuk dua mashkull të tillë”, Marina Fara nuk kursehet më

“E kam vetë një p***, nuk dua mashkull të tillë”, Marina Fara nuk kursehet më
July 10
09:57 2017

Të gjithë e njohim si vajzën e këngëtares së njohur Eli Fara, edhe pse Marina tashmë ka krijuar bazën e saj të fansave në showbizz.

Kohët e fundit ajo ka qenë pjesë e lajmeve në mediat rozë për shkak të fejesës dhe ndarjes brenda një kohe shumë të shkurtër me partnerin e saj.

Ajo vijon të jetë shumë aktive në rrjete sociale ku merr komplimente pafund për look-un.

Marina ka hedhur një foto në Instagram, ku dukshëm thumbon ish-partnerin.

“Nuk kam durim për një mashkull që nuk sillet dot si i tillë. E kam vetë një p***, nuk kam nevojë për një tjetër!” – shkruan Marina Fara.

Nuk e dimë konkretisht çfarë e ka shtyrë drejt një reagimi të tillë, ama me siguri që mllefi i shfaqur në postimin e fundit do të zhduket shumë shpejt, sapo të gjejë një dashuri të re.

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje