Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E kaluara e errët e personazheve të Hollivudit

July 05
13:23 2016

...

Picture 1 of 9

Në 1982-shin, Woody Harrelson u arrestua pasi kishte kërcyer në mes të një rruge duke bllokuar rrugën për makinat. Jo vetëm kaq, por u kishte shpëtuar policëve dhe kishte vrapuar larg për t'i rezistuar arrestimit. Për të mos u burgosur, ai pagoi garancinë. Pavarësisht kësaj, ai është një aktor i suksesshëm dhe i pëlqyer nga publiku.

Yjet e Hollivudit që tashmë gëzojnë tituj e karriera të suksesshme, në rininë e tyre nuk kanë qenë edhe aq shembullorë. Shumë nga ata kanë pasur probleme me ligjin,  vese e varësi të cilat kanë arritur t’i mposhtin. Shfletoni galerinë dhe shihni se me se janë përballur këta aktorë dhe personazhe të njohur, që tashmë ne i duam dhe i ndjekim kudo, në të kaluarën e tyre.

Komento
Shperndaje