Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E hëna ters e Eni Koçit: “Ja çfarë ndodh kur nuk ke kujdes!”

E hëna ters e Eni Koçit: “Ja çfarë ndodh kur nuk ke kujdes!”
June 18
15:28 2018

Tashmë që kanë nisur zyrtarisht ditët e verës dhe pushim, ardhja e të hënës sërish nuk pritet me aq entuzuiazëm sa ditët e tjera.

Ama, kjo e hënë ka nisur më ters se asnjëherë për këngëtaren e njohur, Eni Koçi.

Këngëtarja ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet e fashuar në gju dhe shkruan: “Ja çfarë ndodh kur nuk ke kujdes! Dhimbje!”.

Urojmë që Eni të jetë bërë më mirë tani dhe të ketë kujdes për herët e tjera. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje