Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E hëna sipas Afërdita Dreshaj

E hëna sipas Afërdita Dreshaj
November 21
18:57 2016

 Afërdita Dreshaj e ka nisur ditën e hënë me shumë sportivitet.

Në Insta Story ajo ka postuar një foto të pistës së vrapimit, duke treguar numrin e kalorive të humbura.

Afërdita gjithmonë ka qenë shumë e apasionuar pas formave trupore dhe pas palestrës. Ajo është  modele dhe normalisht trupi i bukur është ndër parimet kryesore.

Afërdita, nëpërmjet këtyre postimeve, u jep edhe një mesazh vajzave: ajo do të tregojë se për të pasur një trup të bukur duhet të kujdesesh për të./Blitz.al/

afrd

Shperndaje