Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E diela familjare e deputetes Majlinda Bregu

E diela familjare e deputetes Majlinda Bregu
November 06
18:26 2016

Deputetja Majlinda Bregu ka postuar një foto me djalin e saj në Instagram.

Ata shihen se janë duke kaluar një të diel të bukur  dhe plot dashuri buzë detit.

Deputetja ka përqafuar vogëlushin e saj, i cila duket shumë i lumtur dhe i sigurt në krahët e mami Majlindës.

Është një nga ato foto që flet më shumë se fjalët, që simbolizon lidhjen dhe dashurinë e fortë mes nënës e fëmijëve të saj./Blitz.al/

maja

Komento
Shperndaje