Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E di që jemi të gjithë kuriozë për të shkuarën e tij, ndaj Ledri foli për Dafinën dhe Duan

E di që jemi të gjithë kuriozë për të shkuarën e tij, ndaj Ledri foli për Dafinën dhe Duan
May 20
11:14 2017

Kanë qenë të dyja ish-të dashurat e Ledrit, por më pas kanë ndërtuar jetën e tyre larg Shqipërisë. Në fillim, sigurisht, ka qenë Dua Lipa, ajo që ka arritur të ngjisë shpejt shkallët e karrierës në tregun ndërkombëtar, por më pas edhe Dafina që së fundi lançoi këngën e saj “Four Seasons”.

Ledri nuk ka shumë qejf që të flasë për jetën e tij personale, sepse pëlqen që veprat në muzikë të flasin më shumë për të. Sidoqoftë, ai ka thënë të tijën edhe për Dafinën, edhe për Duan e ku tjetër veçse në emisionin “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës. Gjithçka ka thënë Ledri për to do t’i ndjekim sot në orën 18:00 në “ABC News”. /Blitz.al/

Shperndaje