Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E dashura e Philip Plein, e fiksuar pas Robert Berishës , e ngacmon publikisht

E dashura e Philip Plein, e fiksuar pas Robert Berishës , e ngacmon publikisht
June 14
10:22 2018

Ai është një nga këngëtarët më seksi në Shqipëri dhe poashtu bashkëshorti i një ndër femrave më seksi siç është këngëtarja Nora Isrefi.

Robert Berisha përveç këngëve dhe suksesit në muzikë,  sigurisht njihet edhe për fizikun e tij me muskuj dhe pamjen tërheqëse e kjo duket se i ka rënë në sy modeles Morgan Britt e cila është dhe e dashura e miliarderit Philip Plein.

Ajo në Instastoryn e saj ditën e djeshme ka postuar një foto nga një revistë shqiptare ku pjesën më të madhe të kopertinës e zë Roberti dhe duke i vendosur një emoji me zemër ka shkruar: “Cute” (E lezetshme).

Duket se Roberti nuk ka tërhequr vetëm femrat shqiptare por babai i Renne ka arritur përtej kufinjëve e deri tek supermodelja Morgan.

/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje