Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E akuzoi se e ka kopjuar, ja cila është përgjigjia e Ermal Mamaqit: “Kelvi Kadilli? Kush është ky?!”

E akuzoi se e ka kopjuar, ja cila është përgjigjia e Ermal Mamaqit: “Kelvi Kadilli? Kush është ky?!”
October 01
20:02 2017

Pyetja e famshme “A e bën çiçin në dush?” duket se është kthyer në një “mollë sherri”.

Moderatori  Kelvi Kadilli, nëpërmjet një postimi në Instagram ka akuzuar Ermal Mamaqin se ka kopjuar pyetjen e tij mbrëmjen e djeshme në instervistën me Albi Nakon në “Xing”.

Por pas postimit të Kelvit, Ermali nuk ka patur asnjë lloj reagimi kështu që ne të Blitz.al vendosëm të kontaktonim me të, për të marrë një përgjigjie më të detajuar. I pyetur nëse ka diçka për ti thënë Kelvit, Ermali ka thënë për Blitz.al:

“Kush është ky?! Varja”

Duke dashur  të nënkuptojë se nuk ka aspak dëshirë ti kushtojë rëndësi e ti jap vëmendje moderatorit të “Pop Culture”./Blitz.al/

Komento
Shperndaje