Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dy vite pa nënën e saj, dedikimi i Zanfina Ismailit na përloti të gjithëve

Dy vite pa nënën e saj, dedikimi i Zanfina Ismailit na përloti të gjithëve
April 25
13:17 2018

Një ndër momentet që mund të cilësohet si më i trishti i  motrave Ismaili ,për  Zanfinën Adelinën , dhe Emën  është kur nëna e tyre u nda nga jeta nga një sëmundje e rëndë para dy viteve.

Zanfina më e vogla e familjes me anë të një dedikimi që i ka bërë Monës  mamasë së saj të ndjerë në Instagram na ka prekur dhe emocionuar te gjithëve.

Ajo sot në dy vjetorin e ndarjes nga jeta të nënës së saj është shprehur se nuk e kishte menduar se do të ndaheshin kaq shpejt dhe se të gjitha dëshirat dhe këshillat që kishte mbetën thjesht kujtime.

Postimi i plotë:

“Kam menduar qe do të plakesha me ty dhe do të përjetonim shumë shumë gjëra bashkë. Kurr nuk e kam menduar që një sëmundje do të n andante kaq shpejtë… Tani kanë mbëtur kujtimet, këshillat dhe dëshirat që i ka pasur për mua.Çdo orë, minutë, sekond më mungon. Të dua mami. 25 prill 2016.

 

Komento

Shperndaje