Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Dy muaj me këtë qiell të vogël”, Ajola Xoxa poston për herë të parë foto me Kajan

“Dy muaj me këtë qiell të vogël”, Ajola Xoxa poston për herë të parë foto me Kajan
December 06
15:18 2018

Kanë kaluar vetëm dy muaj që nga dita që Ajola Xoxa dhe kryebashkiaku Veliaj u bënë prindër për herë të parë dhe në jetë erdhi djali i tyre Kajan. Ajo nuk ka nguruar që pas lindjes të publikojë në profilin e saj në Instagram foto të veçanta të shkrepura në muajt e fundit të shtatzënisë.

Por sot Xoxa e ka zbukuruar Instagramin e saj sepse për herë të parë ka publikuar një foto të djalit i cili po fle në krahët e mamit dhe nga pas duket edhe atmosfera e festive të fundvitit.

Ajola i ka bashkangjitur edhe një shkrim ku shprehet:

“Dy muaj me këtë qiell të vogël”.

Kajan erdhi në jetë me datën 6 tetor dhe pas kësaj foto të bukur shpresojmë që të shohim edhe të tjera.

 

Komento
Shperndaje