Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dy dashuritë e Andrras, por asnjëri nuk është Sinani

Dy dashuritë e Andrras, por asnjëri nuk është Sinani
October 21
15:55 2016

Paçka se është vetëm pak muajsh, Ansi tashmë ka “privatizuar” të gjitha postimet e mamasë së tij, Andrra Destani.

Në postimin e saj më të fundit, Andrra ka treguar Ansin dhe vëllain e saj, i cili po mban e po puth në faqe nipin e tij.

“Ansi me dajën”, – shkruan Destani në foto.

Dashuria ka filluar të jetë e pranishme gati në çdo postim të bukuroshes 25-vjeçare, që pas lindjes së Ansit të vogël në pranverë. /Blitz.al/

 

wfdasfadsfasdfafasfaff

Komento
Shperndaje