Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Duma vs Bregu, mike apo rivale? Ja si e përshkruan Grida marrëdhënien e tyre

Duma vs Bregu, mike apo rivale? Ja si e përshkruan Grida marrëdhënien e tyre
May 27
10:50 2017

Gjatë emisionit “Mos i fol shoferit” të moderatores Rudina Dembacaj, politikania Grida Duma ka folur edhe për marrëdhënien e saj me deputeten e PD-së, Majlinda Bregu, me të cilën ka punuar edhe në Ministrinë e Integrimit.

“Kolege, asgjë më shumë. Nuk kam ndërhyrë edhe më parë në qëndrimet e askujt, por mendoj që është përgjegjësi e gjithkujt të marrë vendimet e veta. Ka pasur momente kur Majlinda e ka vlerësuar punën time kur kandidoja në Durrës, por kaq, nuk jemi mike”, – ka treguar Duma. E pyetur nëse ajo kishte miqësi me deputete të tjera, si Dade, Kodheli, Gjosha apo Topalli, Grida Duma ka thënë gjithashtu se edhe këto gra politikane nuk janë mikeshat e saj. I vetmi mik që ka në politikë është Ervin Salianji.

 

Komento
Shperndaje