Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Duke e mbajtur partneren në krah rrugëve të Tiranës, këngëtari shqiptar meriton vëmendjen tonë

Duke e mbajtur partneren në krah rrugëve të Tiranës, këngëtari shqiptar meriton vëmendjen tonë
April 17
16:44 2018

A ka gjë më të bukur se sa çiftet e famshme që nuk e kanë aspak problem që të shprehin dashurinë e tyre publikisht edhe kur ka njerëz rreth e rrotull?

Boiken Lako dhe Semi, duket se janë nga ato çifte që pëlqejnë ta shijojnë dashurinë e tyre si të vijë,  pa pasur ndrojë nëse të tjerët i shohin se çfarë bëjnë. Në mbrëmje, Semi duket se ka bërë disa xhiro mjaft të këndshme duke hipur mbi shpinën e Boikenit dhe ka qenë ky i fundit që më pas i ka shpërndarë pozat e lezetshme në llogarinë e tij në Instagram.

Edhe komentuesit nuk janë kursyer nga komplimentat e më të drejtë. /Blitz.al/

Komento

Shperndaje